Laboratorium.lv

Laboratorium.lv

Laboratorim.lv ir uzņēmums, kas nodarbojas ar zinātnes popularizēšanu un aktualizāciju. Laboratorium.lv darbības jomas:
1. Mūsu Zinātnes skolā bērni var izglītoties dabaszinātņu jomā (fizika, ķīmija) ar eksperimentu palīdzību. Atšķirībā no mācību stundām mūsu nodarbībās viņiem ir iespēja sajust, pasmaržot, aptaustīt un dažreiz pat pagaršot . Tas ir ļoti svarīgi ne tikai lai nostiprinātu zināšanas, bet arī lai radītu interesi par zinātni. Piedāvājam izglītojošas programmas 2.-9. Klases skolēniem (trijās vecuma grupās). Mūsu mērķis ir bērniem radīt pozitīvu priekšstatu un mīlestību pret zinātni, kā arī ielikt stiprus pamatus fizikā un ķīmijā, kas noderēs gan skolā, gan vēlāk arī dzīvē.

2. Mums ir daudz dažādu programmu svētkiem un pasākumiem- sakot ar maziem privātiem (dzimšanas dienas, skolas svētki, klases stundas, korporatīvi) un pat līdz lieliem publiskiem pasākumiem (pilsētas svētki, festivāli). Mēs braucam pa visu Latviju, lai iepriecināt gan bērnus, gan arī pieaugušos, jautri un noderīgi pavadīt laiku.

3. Zinātnes zona- unikāla bērnu istaba, aprīkota laboratorijas stilā, kur mēs piedāvājam svinēt dzimšanas, vārda dienas, izlaidumus, un citus svētkus.

4. Zinātniskais teātris Laboratorium.lv ir unikālas interaktīvas izrādēs, kur bērni, pusaudži un vecāki var redzēt zinātniskos eksperimentus, piedalīties tajos, uzzināt daudz jauna no zinātnes pasaules. Izprast zinātnes likumus visvienkāršāk ir eksperimentējot.
29.06.2019.
11:00 - 21:30