Edgars Romanovskis

Edgars Romanovskis

SIA “Latgales dārzeņu loģistika” valdes loceklis, SIA “Jumis Geo” valdes loceklis un līdzīpašnieks, biedrības "Biomasas tehnoloģiju centrs" valdes loceklis

SIA “Latgales dārzeņu loģistika” valdes loceklis, SIA “Jumis Geo” valdes loceklis un līdzīpašnieks, biedrības "Biomasas tehnoloģiju centrs" valdes loceklis, viens no Mežvidu Lauksaimniecības – tehnoloģiju parka izveidošanas iniciatoriem.
Parka ietvaros, kopā ar Latvijas vadošajām augstskolām un pētniekiem strādājam pie inovatīvu produktu radīšanas, tai skaitā, pie segto platību (siltumnīcu) kompetenču centra, kaņepju klastera, biomasas gazifikācijas un otrās paaudzes biodegvielas ražošanas tehnoloģiju attīstības.
Mēs neesam tipiska uzņēmumu grupa. Tehnoloģiju ziņā darām lietas virs vidējā. Esam apliecinājuši, ka ieviest jaunās tehnoloģijas ir iespējams. Lai gan jaunās tehnoloģijas pašas par sevi nav panaceja, bet bez tām reģionu attīstība nav iedomājama.”
Vienīgais ceļš, kā mums – gan kā valstij, gan kā atsevišķiem uzņēmējiem un indivīdiem – kļūt konkurētspējīgiem, ir – pielietot kompleksus risinājumus. Jaunus risinājumus, jo ar veco domāšanu vairs nevaram iztikt.