Sarunu festivāls LAMPA meklē brīvprātīgos palīgus!

Šovasar, 28. un 29. jūnijā, Cēsu pils parkā iemirdzēsies jau piektais Sarunu festivāls LAMPA. Vieta vērtīgām sarunām un sarunu biedriem – tātad arī Tev! Kā ierasts, divu dienu garumā vairāk nekā 250 pasākumos festivālā runās, spriedīs, dzirkstīs un satiksies tūkstošiem cilvēku.

Meklējam aizrautīgus cilvēkus – festivāla brīvprātīgos palīgus, kuri palīdzētu LAMPAI būt vēl spožākai! Būt daļai no Sarunu festivāla LAMPA nozīmē ne tikai pieredzēt festivālu no tā tapšanas aizkulisēm, bet pats galvenais – arī satikt un veidot sarunas ar daudziem patiesi interesantiem cilvēkiem.

Arī šogad ar festivāla brīvprātīgo programmas drauga un atbalstītāja “Latvijas Finieris” gādību LAMPAS brīvprātīgajiem palīgiem piedāvāsim iespēju pirms festivāla apmeklēt interesantas izaugsmes mācības, kas noderēs gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē:

  • mūziķis un ielu vingrošanas kustības aizsācējs Kaspars Zlidnis dalīsies pieredzē un praktiskos ieteikumos, kāpēc svarīgi un kā ikdienā sevi disciplinēt, kur rast gribasspēku, lai pārkāptu pāri savai komforta zonai un neļautos slinkumam?
  • komandu attīstības un emocionālā intelekta trenere Lauma Žubule ar praktiskiem ieteikumiem un treniņiem palīdzēs rast atbildi uz tik svarīgu jautājumu – kā atrast savu sapņu darbu?
  • savukārt pieredzē balstītas atziņas par tēmu “cilvēks un viņa darbavieta” atklās “Latvijas Finieris” pārstāvji.

Pieteikties par brīvprātīgo palīgu aicināts ikviens, kurš sasniedzis 15 gadu vecumu! Īpaši priecāsimies par iesaistīties gataviem Cēsu iedzīvotājiemBrīvprātīgā pieteikšanās anketu var aizpildīt tepat apakšā. Pieteikumus gaidīsim līdz 5. aprīlim!

Jautājumu un neskaidrību gadījumā raksti brīvprātīgo koordinatorei Līgai Ivanovai: brivpratigais@festivalslampa.lv

P.S. Šogad LAMPĀ uzņemsim 90 brīvprātīgos palīgus! Mūsu pieredze rāda, ka nepieciešamais cilvēku skaits piesakās ļoti ātri. Ja esi izdomājis, nekavējies ar pieteikšanos!