LAMPAS brīvprātīgie palīgi

Ik gadu Sarunu festivāla LAMPA līdzorganizēšanā piedalās vairāki desmiti brīvprātīgie palīgi, kuru čaklās rokas, žiglās kājas, redzīgās acis un atsaucīgās sirdis palīdz LAMPAI iemirdzēties īpaši spoži! Brīvprātīgie palīgi ir nozīmīga LAMPAS daļa, un viņiem ir unikāla iespēja pieredzēt festivālu no tā tapšanas aizkulisēm. Šovasar organizatoriskajos darbos mums palīdzēs 90 brīvprātīgie palīgi.

Ar festivāla brīvprātīgo programmas drauga, uzņēmuma “Latvijas Finieris” gādību LAMPAS brīvprātīgajiem palīgiem arī šogad tiek piedāvāta iespēja pirms festivāla apmeklēt interesantas izaugsmes mācības, kas noder gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē:

  • mūziķis un ielu vingrošanas kustības aizsācējs Kaspars Zlidnis dalīsies pieredzē un praktiskos ieteikumos, kāpēc svarīgi un kā ikdienā sevi disciplinēt, kur rast gribasspēku, lai pārkāptu pāri savai komforta zonai un neļautos slinkumam?
  • komandu attīstības un emocionālā intelekta trenere Lauma Žubule ar praktiskiem ieteikumiem un treniņiem palīdzēs rast atbildi uz tik svarīgu jautājumu – kā atrast savu sapņu darbu?
  • savukārt “Latvijas Finieris” Padomes priekšsēdētājs Uldis Biķis atklās, vai vadīt vienu no Latvijas lielākajiem ražošanas uzņēmumiem ir sapņu darbs, bet “Latvijas Finieris” Personāla attīstības dienesta direktore Gunita Meiere dalīsies pieredzē, cik svarīga un izšķiroša darba devējam ir darbinieka personība, rakstura īpašības, spēja sevi disciplinēt un pašam organizēt savu darbu.

Pieteikšanās LAMPAS brīvprātīgo komandai jau ir noslēgusies, bet ja aizvien vēlies mums palīdzēt – pastāsti par festivālu saviem draugiem, radiem, paziņām un kolēģiem, kā arī aicini līdzi. Atgādinām, ka ieeja ir bez maksas!

Papildu informācija: brīvprātīgo koordinatore Līga Ivanova, brivpratigais@festivalslampa.lv